Давайте обговоримо ваш проект

Оберіть зручний
спосіб зв'язку:

Дзвінок
WhatsApp
Telegram
Viber
E-mail
Введіть номер телефону:
Введіть e-mail:

Натискаючи на кнопку ви даєте згоду на обробку
ваших персональних даних

Сучасний маркетинг
для бізнесу і брендів

Розробка сайтів

Розробка сайту - об'єктивна необхідність, з якою стикається кожен власник бізнесу, який бажає досягти успіху. Якісний ресурс - найактивніший посередник в мережі, завдяки якому ви легко і швидко зацікавите потенційних клієнтів пропонованими послугами, донесете цільової аудиторії свої ідеї та новини. Компанія, що має якісний сайт, отримує високий рейтинг і виглядає більш престижно в очах своїх клієнтів, конкурентів і партнерів.

Процес створення сайту: правильно розставляємо акценти

При розробці інтернет-сайтів важливо не упустити жодної деталі. Навіть невелика недоробка може негативно відбитися на успіху реалізації проєкту. Саме тому в команді digital агентства Landing.ua працюють різнопланові фахівці, кожен з яких добре орієнтується у своїй області.

На що слід звернути увагу при розробці сайту в першу чергу:

 • Дизайн - один з ключових елементів при створенні веб-ресурсу. Приємне оформлення підштовхне відвідувача до активних дій. Недружній дизайн стане причиною відходу до конкурентів.
 • Юзабіліті - зручність і простота ресурсу для користувача. Розділи і навігаційне меню повинні бути інтуїтивно зрозумілі клієнтові. Це дозволить швидко знайти необхідну інформацію, замовити необхідні товари і послуги. Чим зручніше сайт, тим більше часу на ньому проводять користувачі, тим більше прибутку він приносить.
 • Спеціалізація - клієнт, який відвідує сайт, повинен відразу розуміти, чим займається компанія і що саме вона пропонує. Важливо, щоб відвідувач швидко переконався, що потрапив за адресою. Основна інформація, пов'язана зі спеціалізацією фірми, повинна бути частиною логотипу, заголовків, перебуваючи на видному місці сторінки.

Етапи розробки сайту

Створення сайту - складний і відповідальний процес, який включає декілька основних етапів:

 • Дослідження ринку і підготовка стратегії. Розробка сайту для бізнесу починається з вивчення особливостей діяльності компанії, дослідження ринку. На підставі отриманих даних фахівці розробляють стратегію, що грає визначальну роль у запуску успішного проєкту. Аналітики вивчають діяльність конкурентів, виділяють переваги просуває компанії для створення ефективного сайту.
 • Розробка дизайну. При створенні дизайну веб-ресурсу враховуються особливості пропонованих компанією товарів і послуг. Після аналізу ринку і пропозицій конкурентів фахівці формують найбільш вигідне оформлення сайту. Важливо створити єдиний фірмовий стиль компанії, використовувати корпоративні кольори і елементи, щоб зробити організацію впізнаваною в очах потенційних клієнтів. Фахівці ретельно опрацьовують UX і UI дизайн, front-end, верстку.
 • Програмування. Після узгодження дизайну з замовником розробка сайту триває процесом програмування. На даному етапі до роботи приступають технічні розробники, які перетворюють дизайнерський проєкт в робочий сайт компанії. Програмісти здійснюють тестування ресурсу для усунення неточностей та збоїв в роботі.
 • Підключення необхідних сервісів. Фахівці проводять інтеграцію CRM / ERP, створюють відсутні бази даних. Підключають сервіси, які потрібні для повноцінної роботи сайту, наприклад, платіжні системи. Проходить фінальна перевірка готового веб-ресурсу на зручність користування.
 • Забезпечення безпеки ресурсу. Коли розробка сайту підходить до завершення, підключаються антивірусні сервіси, тестується рівень захисту. Проводиться ретельний моніторинг ресурсу з метою усунення «слабких» місць. Створюються резервні копії, а також вживаються інші важливі заходи, що дозволяють забезпечити повний захист веб-ресурсу в онлайн-просторі.
 • Реліз в мережі, просування і підтримка сайту. Розробка сайту на заключному етапі має на увазі фінальне тестування, після якого ресурс відправляється в мережу.

Якісний дизайн, сео-оптимізація, висока швидкість роботи і безпечне використання дозволять вашому сайту вийти в топ позицій пошуку.

Які сайти ми створюємо

Звернувшись в digital агентство Landing.ua, ви не просто купуєте послугу з розробки сайту. Наші клієнти отримують наш колосальний досвід і цінні навички фахівців з розробки веб-проєктів, які стають кращими в ніші. Зазвичай розробка сайту займає від двох тижнів до кількох місяців. Остаточні терміни визначаються фахівцями після вивчення особливостей проєкту, складнощів функціональності і дизайну.

Наші фахівці розроблять сайти, що дозволяють успішно реалізувати будь-які завдання вашого бізнесу:

 • Landing page і мультілендінгі. Ви отримаєте ефективний майданчик, яка приверне увагу цільової аудиторії. Ми підготуємо відмінний маркетинговий інструмент, який дозволить вашій компанії активно просувати цікаві комерційні продукти і збільшувати продажі.
 • Корпоративні сайти. Розробка сайту компанії - правильний крок, що дозволяє представити компанію у вигідному світлі перед клієнтами і партнерами, виділитися на тлі конкурентів. Грамотна презентація товарів та послуг компанії сприяє значному збільшенню продажів. Якщо у вас вже є корпоративний ресурс, але він не приносить бажаних результатів в повній мірі, фахівці виконають редизайн сайту по ТЗ, усунувши недоліки і помилки існуючого проєкту.
 • Інтернет магазини. Найкращим майданчиком для залучення нових клієнтів і збільшення продажів стане інтернет-магазин. Ви отримаєте ефективний сайт, відвідавши який клієнт зможе швидко сформувати замовлення, оплатити покупку, вибрати спосіб доставки і інші важливі нюанси.
 • Промо-сайти для просування послуг і товарів. Простий, але ефективний ресурс доступно і зрозуміло розповість потенційним клієнтам про товар або послугу, яку презентує компанія. При створенні промо-сайтів наші фахівці особливу увагу приділяють яскравого і динамічного дизайну, залучає увагу клієнтів. Розробка сайту переслідує головну мету - збільшення точкового обсягу продажів.
 • Термінова розробка веб-проєкту з нуля. Команда наших фахівців в стислі терміни реалізує проєкт будь-якої складності. Це найактуальніше рішення для тих, кому був потрібен якісний веб-сайт ще вчора. Замовник отримує готовий робочий проєкт, повністю враховує задані параметри. Всі роботи виконуються «під ключ».

Чому ми?

Просування на ринок якісних сайтів - наше улюблене заняття. Ми пропонуємо різноманітні рішення, починаючи від розробки Лендінзі, закінчуючи створенням корпоративних сайтів великих компаній. Залежно від ваших цілей і заявленого бюджету ми знайдемо оптимальне рішення, завдяки якому ви гарантовано досягнете поставленої мети.

Працюємо строго за договором, в якому чітко прописуємо всі умови, вартість і терміни виконання проєктів. Перш, ніж приступити до вирішення завдання, ми ретельно з'ясовуємо побажання замовника, на підставі яких формуємо технічне завдання, повністю відповідне заявленим пунктам. Протягом виконання всього проєкту узгоджуємо проміжні результати з замовником і вносимо необхідні коректування.

Здійснюємо налаштування рекламних кампаній для просування вашого інтернет-сайту в мережі. Вам не доведеться працювати з додатковими підрядниками. Розробка сайту в нашій компанії - це комплексна послуга. В результаті ви отримаєте ефективний ресурс, який відразу почне продавати, приносячи бажаний результат.

Розробка сайту компанії в агентстві Landing.ua дозволить вашому проєкту досягти успіху в усіх напрямках:

 • збільшити кількість клієнтів, поліпшити географію продажів і підвищити їх кількість;
 • створити надійний зв'язок з цільовою аудиторією;
 • підняти свій імідж і зробити компанію впізнаваною серед потенційних клієнтів і партнерів;
 • швидко донести аудиторії важливу інформацію про нові товари і послуги, акції, знижки, програми лояльності;
 • завоювати свою нишу на ринку, значно збільшивши прибуток компанії.

Про агентство Landing.ua

Вам потрібен якісний сайт, але ви абсолютно не розбираєтеся в цьому питанні ?! Довіртеся професіоналам, які знають свою справу.

Landing.ua - це digital агентство №1 в Україні, створене в 2013 році. Наша команда об'єднує понад 30 фахівців з колосальним досвідом в сфері розробки та просування сайтів.

За роки роботи ми успішно реалізували понад 400 проєктів, власники яких досягли бажаних висот у своїй справі. Ми пишаємося сайтами, розробкою і просуванням яких займалася наша команда. Запрошуємо ознайомитися з виконаними проєктами в розділі «Кейси» на нашому офіційному сайті і обговорити ваш майбутній проєкт.

Якщо ви задумалися над розробкою власного сайту, звертайтеся в агентство Landing.ua. Ми створимо не просто стандартний сайт, яких в інтернет мільйони. Команда фахівців розробить повноцінний ресурс, цікавий вашої цільової аудиторії, який стане надійним і найефективнішим інструментом в успішному просуванні вашого бізнесу.

Давайте обговоримо ваш проект

Заповніть форму

І отримаєте персональну пропозицію з точним розрахунком вартості

Введіть Ваше ім'я
Введіть Ваш e-mail
Введіть ваше повідомлення
Введіть номер телефону:

Натискаючи на кнопку ви даєте згоду на обробку
ваших персональних даних